Fans Love Midnight Sun
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


http://fans-love-midnight-sun.blogspot.com
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» Poze Kristen
Despre Michael I_icon_minitimeSam Apr 17, 2010 11:35 am Scris de Alice Cullen

» Trailer oficial
Despre Michael I_icon_minitimeSam Mar 27, 2010 7:48 pm Scris de Alice Cullen

» Official Gallery
Despre Michael I_icon_minitimeSam Mar 27, 2010 7:46 pm Scris de Alice Cullen

» Poze Ashley
Despre Michael I_icon_minitimeJoi Mar 11, 2010 12:07 pm Scris de Alice Cullen

» Poze Robert
Despre Michael I_icon_minitimeDum Mar 07, 2010 5:01 pm Scris de Alice Cullen

» Poze Billy
Despre Michael I_icon_minitimeDum Mar 07, 2010 9:51 am Scris de Alice Cullen

» Poze Noot*
Despre Michael I_icon_minitimeDum Mar 07, 2010 2:31 am Scris de Alice Cullen

» Poze Julia
Despre Michael I_icon_minitimeDum Mar 07, 2010 2:25 am Scris de Alice Cullen

» Poze Leah*
Despre Michael I_icon_minitimeDum Mar 07, 2010 2:15 am Scris de Alice Cullen

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Forum
Parteneri
forum gratuit


 

 Despre Michael

In jos 
AutorMesaj
Alice Cullen
Admin Vampire
Admin Vampire
Alice Cullen


Mesaje : 1123
Data de înscriere : 10/01/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi

Despre Michael Empty
MesajSubiect: Despre Michael   Despre Michael I_icon_minitimeVin Feb 26, 2010 11:53 am

MICHAEL WELCH a făcut deja o impresie extraordinară în lumea divertismentului. Începând la vârsta de 12 ani, a lucrat în toate domeniile industriei, între care film, televiziune, voice-over şi teatru. Michael este laureat al două Premii Young Artist, unul, pentru interpretarea de la vârsta de 10 ani din Star Trek: Insurrection/ Star Trek: Insurecţia şi unul pentru interpretarea în rolul lui Luke Girardi din serialul de televiziune Joan of Arcadia/ Joan din Arcadia, care a rulat vreme de două sezoane pe CBS.

Welch va juca în Unrequited (2010), un thriller psihologic regizat de Jason Epperson, câştigătorul locului doi al emisiunii On the Lot, avându-l ca producător executiv pe Stephen Spielberg. Epperson a ales Unrequited ca film de debut regizoral, iar pe Welch, în rolul principal.
Michael poate fi văzut în filme favorite la festivalurile de film precum My Suicide, An American Crime/ Crima americană, United States of Leland, American Son, All the Boys Love Mandy Lane şi Lost Dream. Welch a jucat în 19 filme în 12 ani de carieră.

Michael este un personaj familiar pentru publicul televiziunii, pentru roluri premiate cu Emmy din diverse seriale. Dintre cele mai recente roluri enumerăm episoade din serialul CSI şi The Riches. În ultimii câţiva ani, a apărut în CSI: Miami, Numb3rs, Law & Order: SVU, Crossing Jordan, NCIS, Cold Case/ Cu sânge-rece şi Without a Trace/ Dispăruţi fără urmă. La începutul carierei a jucat în Stargate SG-1, Judging Amy, The District, Touched by an Angel/ Atingerea îngerilor, Malcolm in the Middle, The X-Files/ Dosarele X, The Pretender, 7th Heaven/ Al şaptelea cer, Chicago Hope şi Frasier.

În ciuda programului lui aglomerat, îşi găseşte timp pentru teatru (Speech & Debate-2008), a primit în 2005 Premiul Star Innovative pentru protecţia mediului şi este implicat încă din 1999 în activităţile organizaţiei de caritate Kids With a Cause.
Sus In jos
http://fans-love-midnight-sun.blogspot.com
 
Despre Michael
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Despre Michael
» Despre Cam
» Despre Edi
» Despre Jackson
» Despre Christian

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Fans Love Midnight Sun :: Oameni :: Michael Welch/Mike Newton-
Mergi direct la: