Fans Love Midnight Sun
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


http://fans-love-midnight-sun.blogspot.com
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» Poze Kristen
Despre Taylor I_icon_minitimeSam Apr 17, 2010 11:35 am Scris de Alice Cullen

» Trailer oficial
Despre Taylor I_icon_minitimeSam Mar 27, 2010 7:48 pm Scris de Alice Cullen

» Official Gallery
Despre Taylor I_icon_minitimeSam Mar 27, 2010 7:46 pm Scris de Alice Cullen

» Poze Ashley
Despre Taylor I_icon_minitimeJoi Mar 11, 2010 12:07 pm Scris de Alice Cullen

» Poze Robert
Despre Taylor I_icon_minitimeDum Mar 07, 2010 5:01 pm Scris de Alice Cullen

» Poze Billy
Despre Taylor I_icon_minitimeDum Mar 07, 2010 9:51 am Scris de Alice Cullen

» Poze Noot*
Despre Taylor I_icon_minitimeDum Mar 07, 2010 2:31 am Scris de Alice Cullen

» Poze Julia
Despre Taylor I_icon_minitimeDum Mar 07, 2010 2:25 am Scris de Alice Cullen

» Poze Leah*
Despre Taylor I_icon_minitimeDum Mar 07, 2010 2:15 am Scris de Alice Cullen

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Forum
Parteneri
forum gratuit


 

 Despre Taylor

In jos 
AutorMesaj
Alice Cullen
Admin Vampire
Admin Vampire
Alice Cullen


Mesaje : 1123
Data de înscriere : 10/01/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi

Despre Taylor Empty
MesajSubiect: Despre Taylor   Despre Taylor I_icon_minitimeJoi Ian 14, 2010 11:43 am

Daniel Taylor Lautner (născut la 11 februarie 1992) este un actor american şi de arte martiale. Rolurile sale includ filmele de familie Aventurile lui Sharkboy şi Lavagirl in 3-D, Cheaper by the Dozen 2, şi Jacob Black în seria de film Răsărit. Continut

Primii ani
Lautner sa născut în Grand Rapids, Michigan, fiul lui Deborah, care lucrează pentru o companie de software de dezvoltare, şi Daniel Lautner, pilot pe linii comerciale. El a fost crescut în Hudsonville, Michigan, şi a participat la Jamestown Elementary School până la vârsta din unsprezece. Lautner este de cea mai mare parte olandeză, franceză, germană şi coborâre, şi cererile de unele nativ american (în special la Ottawa şi Potawatomi), strămoşi, prin mama sa. El are o sora mai mica, Makena .
Lautner este un artist realizat martiale, care au studiat karate, de la vârsta de şase până la treisprezece ani. Când a fost unsprezece, el a fost clasat pe locul numărul unu în lume pentru Black NASKA lui centura Open Forme, arme muzicale, Traditional armelor şi a formelor tradiţionale şi , la varsta de doisprezece ani, a castigat Campionatul Mondial de juniori. Career Lautner cu costars nautic, Kristen Stewart şi Robert Pattinson, la 2009 MTV Movie Awards.
Lautner a început acţionând în 2001, care figurează în facut-pentru-de televiziune de film Fury Shadow. Ulterior, a avut roluri pe seria Summerland, Bernie Mac Show, şi de soţia mea şi copii. De asemenea, el a apărut într-un număr de alte show-uri TV şi filme, inclusiv Nick & Jessica Soiuri de ore. El a apărut după cum el însuşi în America's Kids Cele mai talentaţi, punând la o expoziţie a aptitudinilor sale de Arte Martiale. În plus faţă de televiziune, Lautner a fost foarte mare succes în voice-over de muncă. Lautner a rezervat un rol recurent ca Youngblood pe Cartoon Danny Phantom, şi a înregistrat episoade de Ce mai e nou, Scooby-Doo? şi E un Bully, Charlie Brown. Taylor a fost rezervat, de asemenea, ca o serie regulat pe o prezentare-pilot numit Way Care este de până?, exprimându-şi, în plus faţă de caracterul Silas din seria animate Sila şi Bretagne. Lautner, iulie 2009
Pauză lui mare a venit în 2005, când, la vârsta de treisprezece ani, Lautner a castigat rolul Shark Boy în film Robert Rodriguez, Aventurile lui Sharkboy şi Lavagirl in 3-D, un film care prezentat abilităţile sale de arte marţiale. A petrecut trei luni, la locaţia din Austin, Texas filmare. În termen de luni, el a audiţie cu succes pentru a juca Elliot, fiul lui rivalilor panificaţie ", în Cheaper by the Dozen 2.
În octombrie 2008, Lautner fiul lui Christian Slater a jucat în serialul de televiziune dusmanii mei mai grave proprii, până la spectacol a fost anulat după doar 9 episoade. Lautner apoi a jucat nativ american caracter Jacob Black, în Amurg, adaptarea film de scriitor: Stephenie Meyer. Din cauza unor schimbări majore fizice care au loc în caracterul Jacob Black întreaga serie, director al sequel nautic's, New Moon, luate în considerare înlocuirea Lautner, cu un actor diferite în al doilea film. [9] În încercarea de a să păstreze rolul, greutate Lautner-instruit pe scară largă şi a luat in greutate aproximativ 13 kilograme. Lautner reluat rolul lui Jacob în New Moon. Lautner a fost, de asemenea, exprimate în Ziua Îndrăgostiţilor filmului ca Tyler Harrinton.
Lautner este programat pentru a găzdui Saturday Night Live pe 12 decembrie 2009, care va face din el unul din cele zece gazdelor celebritate cel mai tanar din istoria show-ului.
Sus In jos
http://fans-love-midnight-sun.blogspot.com
 
Despre Taylor
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Despre Cam
» Despre Edi
» Despre Ashley
» Despre Rachelle
» Despre Kristen

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Fans Love Midnight Sun :: Varcolaci :: Taylor Lautner/Jacob Black-
Mergi direct la: