Fans Love Midnight Sun
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


http://fans-love-midnight-sun.blogspot.com
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» Poze Kristen
Despre Jackson I_icon_minitimeSam Apr 17, 2010 11:35 am Scris de Alice Cullen

» Trailer oficial
Despre Jackson I_icon_minitimeSam Mar 27, 2010 7:48 pm Scris de Alice Cullen

» Official Gallery
Despre Jackson I_icon_minitimeSam Mar 27, 2010 7:46 pm Scris de Alice Cullen

» Poze Ashley
Despre Jackson I_icon_minitimeJoi Mar 11, 2010 12:07 pm Scris de Alice Cullen

» Poze Robert
Despre Jackson I_icon_minitimeDum Mar 07, 2010 5:01 pm Scris de Alice Cullen

» Poze Billy
Despre Jackson I_icon_minitimeDum Mar 07, 2010 9:51 am Scris de Alice Cullen

» Poze Noot*
Despre Jackson I_icon_minitimeDum Mar 07, 2010 2:31 am Scris de Alice Cullen

» Poze Julia
Despre Jackson I_icon_minitimeDum Mar 07, 2010 2:25 am Scris de Alice Cullen

» Poze Leah*
Despre Jackson I_icon_minitimeDum Mar 07, 2010 2:15 am Scris de Alice Cullen

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Forum
Parteneri
forum gratuit


 

 Despre Jackson

In jos 
AutorMesaj
Alice Cullen
Admin Vampire
Admin Vampire
Alice Cullen


Mesaje : 1123
Data de înscriere : 10/01/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi

Despre Jackson Empty
MesajSubiect: Despre Jackson   Despre Jackson I_icon_minitimeVin Feb 26, 2010 11:36 am

JACKSON RATHBONE s-a născut în Singapore şi a locuit apoi în Indonesia, Londra, Connecticut, California şi Norvegia înainte de a se stabili, în final, în Texas. Rathbone s-a alăturat imediat trupei locale de teatru şi programului pentru tineri actori, The Pickwick Players. Hotărându-se să urmeze cariera dorită - actoria şi muzica - s-a mutat în Michigan pentru a frecventa prestigioasa Interlochen Arts Academy. În această perioadă, a interpretat la Southwest Shakespeare Festival în rolul lui Ferdinand în Furtuna.

După mai multe roluri în producţii independente, Rathbone a jucat un rol secundar în filmul Molding Clay. A obţinut un rol de mai mare anvergură în Pray for Morning, o producţie independentă aparţinând genului thriller. Imediat după aceea, actorul a primit un rol principal în serialul Beautiful People, pentru ABC Family.

Cu toate că de obicei este distribuit în roluri principale, lui Rathbone îi plac provocările pe care le reprezintă rolurile de mai mică anvergură, aşa cum au fost, de pildă, rolurile pe care le-a jucat în Big Stan şi în Senior Skip Day. De curând, şi-a întemeiat propria companie de producţie, cu speranţa că va ajunge şi să regizeze filme, nu numai să joace în ele.

Fiind un mare iubitor de muzică, Rathbone e fascinat de mai multe stiluri diferite şi îşi scrie propriile cântece. De curând a jucat la The Gardenia, la Hollywood. Rathbone locuieşte la Los Angeles.
Sus In jos
http://fans-love-midnight-sun.blogspot.com
 
Despre Jackson
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Despre Cam
» Despre Edi
» Despre Ashley
» Despre Rachelle
» Despre Kristen

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Fans Love Midnight Sun :: Familia Cullen :: Jackson Rathbone/Jasper Hale-Cullen-
Mergi direct la: